Наші вихователі

Педколектив дошкільного закладу складається з 5 педагогів. Щодня педагоги вкладають в свою роботу максимум енергії та позитивних емоцій, тому, що займаються справою, яку вони люблять, яку обрали на все життя.

/Files/photogallery/732/IMG_8482.JPG

Тому наш девіз:

Дитинство це ранок, а ранок має бути сонячним.

Вихователь Землякова Галина Олексіївна.

/Files/photogallery/732/садик 010.jpg

Працює в дошкільному закладі з 17 листопада 1983 року. Спеціаліст вищої категорії. Це відповідальний, досвідчений педагог. Сприяє розвитку творчих здібностей у дітей. Поглиблено працює над пошуково-дослідницькою роботою з дітьми.. Робота над цією темою дає великий простір для розвитку творчого, критичного мислення, мовлення дитини, розширює її кругозір, створює умови для активного вивчення найрізноманітнішої проблематики. За допомогою дослідження вихователь приборкує бурхливу енергію та постійну зацікавленість малюка, а ще надихає допитливу дитину на самостійне пізнання світу. Як результат, діти старшого дошкільного віку вільно спілкуються між собою, з дорослими, творчо мислять, уміють фантазувати, знаходять вихід з будь-якої життєвої ситуації

Вихователь Дяченко Анна Василівна.

/Files/photogallery/732/23072012673.jpg

Працює в ДНЗ з 1 вересня 2006 року. Спеціаліст першої категорії. Це творчий педагог. Поглиблено працює над розвитком творчого мислення у дітей дошкільного віку засобами ТРВЗ, широко використовуючи нестандартні заняття з поліхудожньої діяльності, мета яких полягає в засвоєнні основних мовленнєвих норм української мови, розвитку звуковимови, розвитку зв'язного мовлення. Як результат, діти старшого дошкільного віку вільно спілкуються між собою, з дорослими, створюють казки, творчо мислять. Її заняття – чудові казки для дітей, де вдало переплітаються поетичне слово, пісня, казкова оповідь з вишивкою, народною іграшкою.

Вихователь

Пискун Інна Василівна.

/Files/photogallery/732/111111111 005.jpg

Працює в дошкільному закладі з 2 січня 2007 року. Це професійно-компетентний педагог. Інна Василівна працюючи над питанням інноваційних оздоровчих технологій, створює всі умови для свідомого ставлення дітей до фізкультури, збагачення їх позитивними емоціями, енергією радості та задоволення.

Сама за фахом викладач-організатор фізичної культури, свою роботу спрямовує на всебічний гармонійний розвиток дітей, зміцнення їхнього здоров' я і загартування організму.

Музичний керівник Голубчикова Олена Василівна.

Працює в дошкільному закладі з 1 вересня 1996 року. Спеціаліст вищої категорії. Вважає своїм завданням, як музичного керівника, підштовхнути дошкільників до прояву ініціативи, винахідливості, фантазії.Проблема над якою працює: «Розвиток творчих здібностей дітей музичними засобами».

/Files/photogallery/732/IMG_8498.JPG

Для розвитку творчих здібностей дітей у своїй роботі на музичних заняттях використовує елементи системи музичного виховання Карла Орфа. Це дає змогу оптимально поєднувати декілька видів діяльності дошкільників : логоритміку, спів, рух та гру на музичних інструментах. На заняттях з молодшими дошкільниками постійно підтримує у них почуття нового.

Кiлькiсть переглядiв: 358

Коментарi